Fubar
powrót do forum 1 sezonu

Serial komediowy, sensacja jest tylko nicią. Całkiem niezłe dialogi, a przede wszystkim Arnold gra. Facet wyrobił się, z drewna z czasów pierwszych filmów, w całkiem niezłego aktora. Można się ubawić. Maroody i looserzy będą narzekać na pomysły w rodzają tego z podkręcaniem procesora zamiast przestawić datę. Założę się, że niejeden by to kupił.

ocenił(a) serial na 7
Alston_Alston

Pełna zgoda! Film to przede wszystkim komedia, powiedziałbym nawet, że to takie przerysowane kino akcji. Niestety zdaje się, że wiele osób nastawiało się na jakąś turbodemolkę w stylu Johna Wicka, a tu okazało się być zupełnie inaczej.. Jednak mnie to pasuje, ja oglądając pierwszy sezon bawiłem się dobrze i raczej o to tu chodzi, o zabawę.

Alston_Alston

Dokładnie! I tutaj okazuje się jacy "krytycy" są na Filmwebie (ocenili na mniej niż 5.0).
Są to z koziej dupy krytycy. Nie kojarzą rodzaju filmu i jego konwencji. Chcieli łupu cupu bum, trach i kaboom (w stylu zabili go i uciakł) a dostali familijną komedię z akcją - i z frustracji, że debilnych filmów z akcją się mało teraz produkuje - dali niskie oceny.
Film w tym stylu i takim wykonaniu jak dla mnie jest na zasłużoną 8.
Świetnie się bawiłem. Polecam.

ocenił(a) serial na 6
Alston_Alston

Aktorsko jest to najgorszy film Arnolda.
On nigdy nie był nawet średnim aktorem, dlatego dostawał mało miejsca na grę i to się sprawdzało. Tutaj ktoś postanowił dać arnoldowi pograć postacią i wypowiadać emocjonalne kwestie co obnażyło WSZYSTKIE braki. Jeśli piszesz że aktorsko się wyrobił to znaczy że nie masz pojęcia o warsztacie aktorskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones