Nick Santora

6,8
152 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Nick Santora

czyli adaptacji książki "Poziom śmierci". Oby się spisał. W każdym razie Lee Child, autor serii, obiecuje, że będzie to wierna adaptacja.

Shiloh

A kto zastąpi Toma Cruise? Na IMDB tego nie podają (stan na 1 IX). Ktoś znany, czy też może jakiś nieznany wysoki kulturysta? Bo pamiętam że nie podobał się wielu wzrost Cruise. To teraz może kogoś wyższego dadzą.

Shadow_dawnego_ggggggg

Dają fanom możliwość sugestii (wysoki aktor ma mieć od 30 - 55 lat). Ja stawiam na Shane'a Van Dyke'a. Blondyn, 191 cm wzrostu. W chwili obecnej ma 41 lat, ale nie widać po nim starzenia się.

Shiloh

No cóż, nie wypada pozostać dłużny. To ja stawiam na Tolka Banana.
Uprzejmie proszę kolejnych filmwebiczów o obstawianie kolejnych nazwisk.

Shadow_dawnego_ggggggg

A tak serio, to kogo widzisz w roli Reachera?

Shiloh

A Dolph Lungren na awatarze. W sumie Dolph Lungren byłby dobry, tylko że trochę za stary. Stary dobry Dolph, no właśnie za stary.
Przebąkiwało się też o Dwaynie Johnsonie, ale on nie wejdzie do telewizji, woli blocbustery.

Shadow_dawnego_ggggggg

Dwayne Johnson z kolei jest czarnoskóry, więc ni w ząb nie pasuje (jeśli nie liczyć wzrostu).

Shiloh

A niech to, zawsze zapominam że on jest zambosem.
Niestety to nie pierwszy raz moje oczy wprowadzają mnie w błąd. Na początku wieku obejrzałem M:I II i dopiero po latach dowiedziałem się, że główna bohaterka filmowa była ... czarna!!!! Filmwebiczowie naśmiewali się z mojej pomyłki.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przez wiele lat moje życie było kłamstwem........................

Shiloh

W dodatku ma Coronavirusa!!!!!!!!!!!!!!!!

Shiloh

Juz go mają:
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+znalaz%C5%82+swojego+Jacka+Reachera-139181

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones