Guns N' Roses

9,0
2 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guns N' Roses

GUNS N'ROSES......................... i nic wiecej nie trzeba pisać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znajdą sie tu jacyś fani ?????????? tego zespołu

krzysiekjj

jeden już jest:) Są świetni, zwłaszcza ich gitarowe solówki!!! Slash i Izzy są genialni!!!!!!!!

Sambora

Welcome to the Jungle :))))))) hehe ......... no Slash to ma solowki....chociazby ta z November Rain jesli widzialas teledysk to wiesz o czym mowie ....!!

krzysiekjj

jasne, że wiem a ta z Don't you cry też jest genialna:)

Sambora

pisze tu, bo musze, ale nie dlatego, ze jestem fanka tego czegos, co prawda da sie tego sluchac, ale nie jestem zwolenniczka tego zespolu... po prostu nie pasuje do mnie i nie przypadam za taka muzyka, znam o wiele lepsze zespoly...

__1064aka

musisz? kto ci każe?

krzysiekjj

Jest i kolejny fan ;] Ale solówki najlepsze daje Slash w "Sweet Child O' Mine", zaraz po nim "November Rain".

PS- I tak najlepszy zespół na świecie to Rammstein :)

użytkownik usunięty
VVV

Zdecydowanie od Ramstich wolę Broń. G'N'R nie każdy lubi słuchać, to tzreba lubić, a Rammsteina słuchał kumpel, choć jest zdecydowanym fanem tych badziewi typu hip hop, techno.

wiecie co??... nie ma najlepszego zespolu.., bo kazdy zespol ma cos w sobie... niektorzy lubia takie zespoly.. koleini zas inne, to zalezy od gustu..

__1064aka

..................** to juz sprawa gustu ...co kto lubi .....(chcecie pogadac o innych zespolach wpadnijcie na moj blog)..pozdrawiam

krzysiekjj

Muzyka jest zawsze kwestią gustu. A poza tym chociaż lubie gunsów to nie mogę powiedzieć, że szaleję za ich wszystkimi piosenkami..............

krzysiekjj

Lubię G'N'R . Byli świetni. Slash miał dzikie solo. Ale perkusja(kto na niej grał?MacKenzy?)powala mnie tak samo. Chociazby w "Estranged". Dwie rzeczy mi sie jednak nie podobają. Po pierwsze to, że powiedzieli "Dla Polaków i Żydów nie będziemy grać". Po drugie to to co stało się z członkami po rozpadzie grupy.

Merk

No z wyzwiskami Polaków była przeginka. Tak powiedział chyba Axl na koncercie w Hamburgu (nieźle był naćpany ehehe). Chamstwo podwójne bo na koncercie Polaków było sporo... ale muzyczkę mieli dobrą.

Merk

jesli chodzi o perkusje Merk to ja wolałem Stevena !! ...ale Matt tez był genialny !!

Merk

MacKenzy to w której wersji grupy :D, ja się zatrzymałam na Sorumie w version 2.0, a version 1.0 (alfa) grał Adler
a co do tego dla kogo nie będą grać to podobno nic więcej jak tylko plotka

natka

właaaaaaaaaaaaaasnie to tylko głupia plota ja tez slyszalem to tylko od innych ...i apropo tego Mackenzy'ego tez o nim nie slyszalem: )??(.... pewnie mial byc Matt bo to on chyba grał w Estranged ?? .....

krzysiekjj

slash rulez!!! jeden z najlepszych gitarzystow swiata i niedoscigniony wzor... zeby tak grac kiedys jak on... eh...

użytkownik usunięty
Linssi

...........................o tak !!! .... a ty grasz na gitarze ?? ....moze kiedys bedziesz rownie dobra :) !! .....

Slash i Izzy są the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę umieć grać na gitarze tak jak oni albo poznać kogoś kto umie:)

Sambora

znam kogos takiego, kto umie grac na gitarze tak jak oni... co prawda nigdy nie slyszalam, jak ten ktos gra, ale kiedys nadrobie zaleglosci... niestety narazie nie moge powiedziec kto to jest, bo jeszcze sie nie pytalam tego kogos o pozwolenie...

__1064aka

a jak się już spytasz to powiesz????? :)

Sambora

jasne, ze powiem, kiedy ktos mnie sie o to zapyta...oczywiscie ty bedziesz pierwsza/y...

__1064aka

dziękuję:) a tak poza tym czy ktoś tu zna Iced Earth??

krzysiekjj

taak, nie trzeba nic więcej pisać =)
tylko szkoda, że teraz jest nowy skład, nie ma już Slasha z nimi!! ;(

krzysiekjj

Slasha nie ma już z Gunsesami, ale jest w Velvet Revolver. Tylko, że troszkę w starszej wersji XD. Ale tak na serio, to w sumie przez Axela odszedł z zespołu. Szkoda. Bo teraz Guns N' Roses to już nie to samo.

użytkownik usunięty
krzysiekjj

przyłączam się do grona fanów Guns N' Roses, uwielbiam ich :D!

Tak, ja też uwielbiam Gunsów!!!!!!!!!!!!!!!

filippo

Oczywiście, że JEST najepszy zespół na ziemii i są nim właśnie Gunsi ale ci starzy, nowi to już nie jest ten sam wspaniały hard rock! Za dużo w tym elektroniki, a nowi członkowie starają sie naśladować starych... :( Nie podoba mi się, że większość odeszła do Velvet Revolver, muzyka może być ale wokal... jednym słowem - beznadziejny... Poza tym Guns N' Roses bez Slasha i tak nie ma sensu istnienia:(:(

krzysiekjj

Solowka w Estranged, gdy wylania sie z wody - epicka. mistrzostwo swiata.

Scarlatti

A Nirvana i tak lepsza... ;)) Choć oba zaspoły doskonałe.

krzysiekjj

Fani??!! hmm ja jestem fanką 1 składu Guns N' Roses lecz to "zauroczenie" tym zespołem powoli gaśnie...ponieważ ICH już nie ma BYLI i już PRZEMINĘLI teraz są nowe kapele rockowe które o wiele lepiej rockują od Gunsów... KEEP ON ROCKIN

krzysiekjj

Najlepsza(była) rockowa kapela na świecie.
Najlepsza piosenka na świecie to November Rain, a inne piosenki guns'ów tez sa zarabiste.

krzysiekjj

Ja jestem wielkim i młodym fanem zespołu GnR.
krzysiekjj zgadzam się z tobą Wystarczy samo GUNS N'ROSES i Nic więcej nie trzeba pisać.

krzysiekjj


Axl Rose wymiata ! :)
http://www.youtube.com/watch?v=AtG6ZC1SkSo&feature=results_video&playnext=1&list =PLBCD1368DBFA737DC

krzysiekjj

Pewnie, że się znajdą:) ja na przykład. Słucham ich od lat... i wciąż się zachwycam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones