Eliza Dushku

Eliza Patricia Dushku

7,2
3 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eliza Dushku

Eliza jest super, bo sprawdza sie i w horrorach i w serialach..uwielbiam ja w Buffy jak i w serialu Tru Calling!! No i w komedi tez jest dobra!! Super aktorka:)

Serena_V

zgadzam się, Eliza dała czadu w Buffy jako zły charakter i dała popis (nie tylko akrobatyczny) w Bring It On!

Lady_Whiskas

Bardzo ją lubię, mimo że oglądałam z nią tylko Buffy (gdzie była świetnym czarnym charakterkiem) i Drogę bez powrotu (gdzie grała czadowo!).

Serena_V

A kto oglądał "Nowy" jak była w bikini za to ją Kocham :)

użytkownik usunięty
Serena_V

`Dziewczyny z drużyny`, `Nowy` - nieźle, nieźle . . super, że nie tylko blondynki sprawdzają się w rolach komediowych xdd
ale najbardziej ją lubię za rolę w `Drodze bez powrotu`.

ja polubilam ja od mometu gdy zobaczylam ja w Wrong Turn (zly skret czyli droga bez powrotu ) niedosc ze sliczna to jeszcze utaletowana poniewaz tam nie zastepowali ja zadni kaskaderzy !!! nie kazdy tak potrafi i za to ceni sie prawdziwe aktorstwo !!! najlepiej wypada w horrorach chociaz w komediach tez jest swietna ale nie moge sie juz doczekac z nia nowych filmow takie jak "Alphabet Killer" i "Open Graves" zapowiadaja sie niezle
:D pozdro dla wszystkich milosnikow Elizy Dushku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones