Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

Z uwagi na odwołanie przyjazdu gwiazdora do Polski, przygotowaliśmy na pocieszenie dla zawiedzionych fanów atrakcyjną imprezę!
mamy ogromną przyjemność OGŁOSIĆ, że OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW ARNOLDA SCHWARZENEGGERA w Ciaputkowie górnym koło Kogucików w woj. kujawsko-pomorskim odbędzie sie 11-10-2014 w klubie "Grazu", ul Leonida Breżniewa 145. Wstęp od godz. 20:00
W programie imprezy:
1) Projekcje filmów z udziałem Arnolda Schwarzeneggera,
2) Pokaz nieopublikowanych nigdzie zdjęć gwiazdora,
3) Prezentacja usuniętych scen z filmów, nieopublikowanych nawet w wydaniach specjalnych DVD i BR
4) Ankieta na najbardziej krawe sceny z udziałem Arnolda,
5) Konkursy z nagrodami:
- "Arnold w moim życiu" oraz "Arnold-wiem!"
- Konkurs na najlepiej wypowiedziną kwestię "I`ll be back"
- Konkurs na sobowtóra Arnirgo i najlepszy tatuaż z Arnoldem,
- Konkurs przebierańców (terminator)
Do wygrania m.in okulary z pierwszego terminatora "GARGOYLES",a także wiele innych atrakcyjnych nagród,
6) Występ zespołu "RENCIŚCI"prezentującego na żywo covery najbardziej znanych motywów muzycznych z filmów Arnolda,
7) Prezentacja nigdzie nie publikowanych najnowszych zdjęć Arnolda z siłowni w trakcie treningów do Terminator Genysis,
8) Występ kulturystów zainsirowanych Arnoldem,
9) Zawody w siłowaniu na rękę,
10) Recytacje wybranych listów miłosnych do Arnolda napisanych przez wielbicielki,
11) Randka w ciemno - kącik samotnych serc,
12) Przemówienie Prezesa klubu i naczelnego fana Arnolda podsumowujące jego kulturystyczną i hollywood`zką karierę,
13) ok godź 0:00 - GOŚĆ SPECJALNY !!!
14) Wiele, wiele innych atrakcji !
Imprezę poprowadzi gwiazda polskiego radia i tv: Wojciech Mann.
Wstęp 15 zł. Piwo w cenie 4 zł (0,5 litra) oraz gorące posiłki dostępne na miejscu. Doborowa, skuteczna i kulturalna ochrona stylizowana na terminatorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones