Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

http://www.fotosik.pl/u/predator118/album/1466555

z mojej prywatnej kolekcji autograf jest oryginalny i okulary też mam na to dokumenty .

predator118

Kurde ty draniu, nienawidzę cie ...

maurycy_86

Nie rozumiem o co ci chodzi ??????????????????????????????????????

predator118

Taki żart, rozumiesz? Że ty masz autograf Arniego a ja nie . Bez urazy :)

maurycy_86

Spoko domyślałem się :) no nie było łatwo to zdobyć i sporo to kosztowało :)

predator118

Ale to własnoręczny autograf Arniego więc domyślam się że było warto. Na kłódkę i do sejfu :)

maurycy_86

Trzymam to w specjalnym metalowym kuferku :)
Jest to T3 Box edycja Limitowana tylko 25 sztuk na cały świat , ja mam numer 04/25 bardzo rzadkie i praktycznie nie do zdobycia , oprócz autografu Schwarzeneggera są tam okulary takie same jak Arnold nosił w filmie Terminator 3 , klisza i cała dokumentacja i to wszystko jest w drewnianym pudełku :) Schwarzenegger po zakończeniu zdjęć do filmu T3 wręczał własnoręcznie takie pamiątki swoim najbliższym współpracownikom i przyjacielom , wspomnę że tylko istnieje 25 sztuk , ja kupiłem to od prywatnego kolekcjonera :)

predator118

No to szacun, jest się czym chwalić :)

maurycy_86

Dzięki :)

użytkownik usunięty
predator118

Jest tam gdzieś może napisane jaki to jest model okularów? Chciałbym sobie takie kupić, ale nie wiem jaka marka je produkowała.

Jest to edycja Limitowana wyprodukowana przez Daniel Marshall tylko 25 sztuk na cały świat .

użytkownik usunięty
predator118

No tak to wiem, ale same okulary można dostać na eBay'u. Poszperałem trochę w necie i dowiedziałem się, że były produkowane przez Sama Eyewear. Trzeba mieć tylko szczęście i cierpliwie czekać aż ktoś je wystawi, bo nowych już chyba nie produkują.

Ja raz tylko widziałem taki T3 BOX jak mój tylko że bez autografu , na Ebay cena 2000 tyś euro , ja też dość sporo zapłaciłem .

użytkownik usunięty
predator118

Wiadomo BOX kosztuje mnóstwo kasy ze względu na unikalność, ale same okularki powinno się dostać w dość przystępnej cenie (widziałem brązowe za 35 $). Szkoda tylko, że prawdopodobnie nie produkują już nowych i trzeba szukać używek na eBay'u.

No niestety tak bywa .

predator118

Tak z ciekawości ile Cię kosztowała ta kolekcjonerka? Zazdroszczę Ci ale troszkę się pochwalę... ja posiadam autograf Angeliny Jolie na jej własnym zdjęciu format A4 (niestety jeden róg jest sporo zagięty) oraz również zdjęcie z autografem John'a Travolty. Prócz tego mam jeszcze sportowców - podpisaną osobiście pocztówkę z wizerunkiem niegdyś wspaniałego niemieckiego piłkarza Olivera Bierhoffa oraz kilka pocztówek z wizerunkiem i podpisane również osobiście przez naszego Adasia Małysza. Jako, że mieszkam w Brennej to mam do Wisły "króla skoczni" przysłowiowy rzut beretem:) Prócz ostatniej to reszta "kolekcjonerki" ma około 15 lat.

simonetti

Niezła kolekcja Autografów szczególnie Angeliny Jolie i John'a Travolty. szacun dla ciebie :)
Pytałeś mnie ile dalem za ten T3 BOX razem z przesylką 1500 Euro , jeszcze w Polsce naliczyli mi za te cholerne cło 500 zł , ale było warto :)

predator118

osz ty...ludzie na chleb nie mają , aids w Afryce,a ty takie rzeczy kupujesz?

TheAmazingPudding

Co mnie to obchodzi że aids w Afryce albo że ludzie na chleb nie mają , to moje pieniądze i moge robić z nimi co chce .

predator118

Mógłbyś wspomóc chociażby Kościół, burżuju :(

TheAmazingPudding

Jak jesteś taki troskliwy to sam wspomagaj sobie co chcesz i kogo chcesz nawet Kościół tych księży co molestóją dzieci i jeżdżą samochodami za gróbą kase i nie chszań mi o pomocy dla kościoła , a na co ja wydaje moje zarobione pieniądze to moja sprawa .mnie też nikt nie daje pieniędzy za darmo , a skoro kręci cie temat o współczuciu i pomocy to zapisz się do kółka różańcowego albo innej organizacji , i darój sobie temat o pomocy .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Zapytaj może innych co to ludzka krzywda , może Polityków ? co ja kupiłem to moja sprawa , kupiłem za moje pieniądze i nic nikomu do tego.

predator118

Hehehe nie ma to jak kupic okularki za 20 zlotych a zaplacic za nie 2 tys. A do tego ich nie nosic bo sie je traktuje jak RELIKWIE ;-) gratulujemy elokwencji...

punisher822_filmweb

Za 20 złotych to ty możesz sobie kupić papier toaletowy , zazdrościsz że ja mam oryginalny autograł i okulary z T3 . i t u cie boli ,

predator118

Chlopie nie interesuja mnie autografy aktorow a tym bardziej podrabiane okularki sprzedawane z 3000 % przebitka... Mi wystarczy ze obejze sobie jakis film z aktorami ktorych lubie ale nie bede sie SPUSZCZAL by miec jakies autografy...

punisher822_filmweb

Ty wiesz swoje a ja swoje , mnie nie interesóją żadne podróbki , ja mam oryginał i wiem co kupilem i od kogo .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
predator118

W dyskusji między mężczyznami wjazd na rodzinę? właśnie pokazałeś wszystkim jak głęboko poniżej dna się znajdujesz, bo jakimkolwiek poziomem nie można tego nazwać. Ile tak naprawdę masz lat?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
predator118

Czy te okulary mają wzmocnienia typu sprężynki w zawiasach zapobiegające wyłamaniu ? Czy mają filtr ochronny uv ? taki prawdziwy filtr?
Czy bardziej jest to gadżet? jakość plastiku?

predator118

W biedronce widziałem 2 sztuki tych zestawów kolekcjonerskich - dokładnie te co pokazujesz na fotach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
predator118

Odjechane to były okulary z jedynki - GARGOYLES ANSI CLASSIC. W tych oxach Arni wyglądał świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones