Arnold Schwarzenegger

Arnold Alois Schwarzenegger

7,9
49 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arnold Schwarzenegger

By w końcu stać się żałosną, naziolską marionetką na usługach globalistów. Spasiony pomnik Nowej Normalności.

HamiIkar

Mi się wydaje, że jak na jednego człowieka to osiągnął całkiem sporo, a co do bycia "naziolską marionetką na usługach globalistów" to proszę Cię... ile Ty masz lat żeby w takie bzdury wierzyć, 10?

No chyba że masz 10 lat, to wtedy ok, można sobie bajki dorabiać i się nakręcać.

Po prostu facet wierzy w skuteczność szczepionek i maseczek, wyraża swoją opinię bo wierzy że pomaga innym. Nie chcesz, to go nie słuchaj. Nie bój się, ten mięsny golem do niczego Cię nie zmusi.

A że użył mocnych słów to niestety, facet jest starej daty i już nie ogarnia że w dzisiejszym świecie trzeba na każde słówko uważać żeby przypadkiem napinaczy internetowych nie urazić.

Dentarg

Taaa.... Tak wierzy jak w misję Grety Th. Rozbawiłoś mnie. Jak to mawia lewactwo: "Wiara jest jego prywatną sprawą i powinien ją praktykować w domu". Natomiast ten synuś nazisty próbuje na starość przygarnąć jeszcze kilka dolców liżąc sempiterny możnych tego świata. Doskonale wie o czym mówi. To polityk i biznesmen. Sprzedał się jak ostatnia k. Nawet trudno go nazwać "pożytecznym idiotą", bo jest na to za cwany. Natomiast argument typu "masz 10 lat" zwykle zdradzają 14-latka. Przynajmniej mentalnego.

HamiIkar

Widzę, że argumenty nie trafiły :D

Biedny Schwarz, biduje na starość i musi się sprzedawać :D

Dentarg

Może nie musi. Tym trudniej o usprawiedliwienie jego zachowania. Widocznie taki ma już charakter. Taki ichni Cezary Pazura, tyle że starszy i bogatszy.

HamiIkar

Może i ma taki charakter, że chce wykorzystać swoją sławę żeby przemówić ludziom do rozsądku.

W moim odczuciu (na ile go zdołałem poznać przez Internet i niestety nie osobiście), to on szczerze wierzy w skuteczność maseczek i szczepionek tak samo jak wierzy w kryzys klimatyczny.

Po prostu korzysta z okazji na YouTube żeby o tym gadać i pomagać ludziom.

Ja bym tu się nie doszukiwał drugiego dna ani też nie przylepiał mu łatki nazisty. Miał kiepskie relacje z ojcem i raczej go nie podziwia.

Tak, powiedział "screw your freedom" do wszystkich przeciwników maseczek i szczepień, w tym także i do mnie :D ale taki już ma dosadny styl wypowiedzi ;)
Takim stylem zbudował swoją firmową karierę. Nie słowami "przepraszam pana, czy zbytnio nie urażę jeśli poproszę pana o ubranie" tylko "dawaj ubranie, buty i motor" po czym łamał przeciwnikom ręce. W ostatnich latach powie się cokolwiek i już wielka sensacja i awantura.

Ja się z nim nie zgadzam w tym temacie i jeszcze mi nie odebrał wolności niczym tatuś nazista. Jak mi odbierze to dam znać.

Dentarg

Ok. Dałem wyraz swojej opinii. Ty to jakoś tonujesz i to rozumiem. Moim zdaniem temat wyczerpany bo raczej nie rozstrzygniemy czy Arnold wierzy w to co gada czy robi to dla innych korzyści. Osobiście kwestię wiary bądź niewiary w jaba mam za sobą od czasu jak załapałem trzy tygodnie temu chińczyka od dwukrotnie trafionej koleżanki. Wcześniej byłem sceptyczny. Teraz jestem przeciw. Bo może i działa ale raczej nie tak jak by chciała większość ludzi.

HamiIkar

Na 100% działa na korzyść producentów szczepionek, robią fenomenalny interes sprzedażą badziewia którym się mamy cyklicznie kuć :/ A czy działa pozytywnie na zdrowie to też nie wiem. Część moich znajomych się zaszczepiła, część nie, chorują różnie, nie widać znaczącej różnicy.

HamiIkar

https://www.youtube.com/watch?v=fWClXZd9c78

AutorAutor

To była moja reakcja na Arniego "screw your freedom", które zbiegło się z chorobą, której z kolei nie powstrzymało pokłucie wszystkich dookoła. Była o tyle emocjonalna, że byłem kiedyś jego zagorzałym fanem. Podobnie dotknęła mnie rzekoma akcja z psami na koncertach Metalliki, chociaż tu w mniejszym stopniu gdyż się nie wybierałem. Co do tekstu w linku, wolę nie zajmować stanowiska. Tego typu apele mają sens wobec społeczeństw, w których funkcjonuje pluralizm informacyjny a z opinią społeczną ktoś się liczy. Stąd te wszystkie ruchy "pacyfistyczne" atakujące żołnierzy na zachodzie a ostatnio również naszych pograniczników. Arnie się nie przebije nawet u swoich rosyjskich fanów. Najwierniejsi najwyżej stwierdzą, że jest daleko i nie rozumie Rosji.

HamiIkar

No dużo w tym prawdy. Stał się produktem. Reklama tylko właściwie czego? Sukces osiągnięty poprzez żarcie sterydów, drewniane aktorstwo a teraz ten dokument gdzie ciągle gada o sobie jaki jest genialny itd. Niezbyt dobry wzór do naśladowania delikatnie pisząc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones