PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601430}

Sabotaż

Sabotage
5,7 14 758
ocen
5,7 10 1 14758
4,3 7
ocen krytyków
Sabotaż
powrót do forum filmu Sabotaż

Moda na średniaki

ocenił(a) film na 4

Worthington,Howard i reszta zgodzili się zagrać w tym filmie chyba tylko dla Arniego.Scenariusz przewidywalny do bólu, grę aktorską przemilczę, efektów brak. Na plus fajne sceny wymiany ognia i tyle.... Ciesze się że Arni znów występuje w filmach, ale zdecydowanie wolę coś w rodzaju "Planu ucieczki". Naprawdę bardzo przeciętny film.

ocenił(a) film na 7
manfredos

Moim zdaniem bardzo dobry film, dobra gra aktorska - i pani detektyw i tej świrniętej komandoski, scenariusza nie przewidziałem, myślałem że się zakończy inaczej, na pewno nie jest głęboki film ale jak na film akcji bardzo udany

PS mi się ten film bardziej podobał od Planu ucieczki

ocenił(a) film na 4
ramo369

Dlatego istnieje taka fajna strona jak filmweb, gdzie można czytać o różnych gustach osób wypowiadających się :)

ocenił(a) film na 2
ramo369

Plan ucieczki to przy tym arcydzieło.

manfredos

Efektów brak? A pirotechniczne? To wciąż NIE JEST standard we współczesnym kinie (zwłaszcza kinie akcji), a tutaj postrzały, wybuchy i uderzenia pocisków cieszyły oko.

ocenił(a) film na 4
manfredos

A kim są Worthington i Howard? jaja se robisz?

ocenił(a) film na 4
shamar

se zostawię twą wypowiedź bez komentarza....

ocenił(a) film na 4
manfredos

Kim jest Worthington oprócz tego, że zagrał w kilku średnich blockbusterach i był znikł?

ocenił(a) film na 7
manfredos

A ja uważam że to fajny film. Dobrze rzemiosło w starym stylu, a nie jakieś pierdoły z komputerowymi efektami

mlody969

Również uważam, ze film jest całkiem spoko, dużo gorszych obecnie wychodzi. Tutaj całkiem
solidne kino akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones