PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10980}

Kaktus Jack

The Villain
6,8 3 449
ocen
6,8 10 1 3449
3,5 2
oceny krytyków
Kaktus Jack
powrót do forum filmu Kaktus Jack

Królik Bugs

ocenił(a) film na 6

Humor jak z "Królika Bugsa". Schwarzenegger po prostu przekomiczny np. w scenie jak przeprowadzał staruszkę przez ulicę. Niektóre żarty rozśmieszyć mogłyby chyba tylko dzieci, ale film i tak warto obejrzeć właśnie chociażby dla roli Arnolda. Bo sceny np. ze spadającym kamieniem na Kirka Douglasa to już tylko parodiowanie.
Moja ocena 6/10.

Axel

najlepszy był i tak koń :P i jak arnold opowiadał jak to chciał złapać pędzące konie xd

ocenił(a) film na 6
speyburn

Wkurzała mnie też ta piosenka "Charmie, Charmie...", która co kilka minut pojawiała się w tym filmie.

Axel

A ja oglądałam jako dziecko i pamiętam, że strasznie się wtedy śmiałam, teraz już wiem dlaczego wtedy mnie tak śmieszyło :) Ale i tak fajny lajtowy film. Wolę taki niż komedie czy parodie te amerykańskie straszne filmy itp.

ocenił(a) film na 9
Axel

Swietny film jako mala dziewczynka obejrzalam go z bratem, po paru latach przypomnial mi sie ale zapomnialam tytulu, tylko utknal mi w pamieci kon o "pieknym" imieniu Wisky.... dobre czysy i switna zabawa przy takim filmie.

ocenił(a) film na 7
Axel

Film był zdecydowanie wzorowany na bajce "Struś Pędziwiatr" http://www.filmweb.pl/serial/Stru%C5%9B+P%C4%99dziwiatr-1966-117492

ocenił(a) film na 7
Axel

Najlepsze określenie do tego filmu ;)
Kojarzy się na pewno sam Jack Kaktus zachowuje się jak Wille E. Coyote

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones