PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705}

Świąteczna gorączka

Jingle All the Way
5,8 25 412
ocen
5,8 10 1 25412
5,6 8
ocen krytyków
Świąteczna gorączka
powrót do forum filmu Świąteczna gorączka

Oglądałem poraz 4 a śmiechu i zabawy ubaw po pachy jak zawsze.
Arnie genialny w tej roli, świetna satyra na współczeny konsumpcjonizm i materialny wymiar świąt. Film typowo familijny - pokazuje że najważniejsza jest rodzina.
Super film. Klasyka świateczne na równi z Kewinem, Griswoldami i Zagubionymi w raju.
.

ocenił(a) film na 10
Jordan66

Affirmative :) śmiałem się w wielu momentach, szczególnie śmieszny był Sinbad. :)
Pozdrawiam,
eXcentryk.

excentryk3

Zgadzam się całkowicie :) Świetny film ukazujący co wielka reklama może zrobić dzieciakom z mózgów (pamiętam jaki był szum wokół zabawek Action Mana, każdy dzieciak chciał mieć takiego, ale u nas w kraju było to zdecydowanie za drogie:P) , z zabawnymi kreacjami Arniego, Sinbada i niezłym epizodem Bellushiego, z mądrym przesłaniem. Mogli może sobie odpuścić ten moment gdy Arnie się uczył latać jak Tubo-Man, bo było to kiczowate, ale cały film to jedna świetna zabawa dla całej rodziny :)

ocenił(a) film na 8
Master

Ja miałam na kucyki i koniki szał w dzieciństwie głównie, ale pamiętam jeden wyjątek - figurki z 'Anastazji' Disneya.

użytkownik usunięty
Jordan66

Cześć już 24 Grudnia zaczynają się święta a 6 Grudnia Mikołaj przyniesie ci prezenty, serdecznie zapraszam na moje forum na temat świąt znajdziesz tam rozmowy na temat najlepszej PIOSENKI, REKLAMY, FILMU, OZNAKI ŚWIĄT.:-) POZDRAWIAM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones